BELVOIR STEP 2 TACK CONDITIONER SPRAY

545 545 450 Kč bez DPH Ušetříte: 0 % = -545
+ -
BELVOIR STEP 2 TACK CONDITIONER SPRAY
akce

Změkčuje, ochraňuje a zvyšuje lesk sedel

Složení přípravku vychází z tradičního receptu a je určeno ke změkčení, ochraně a zvýšení lesku kůže. Jde o čistý a čirý kondicionér ve spreji s obsahem glycerinu a kokosového oleje, který je určen k běžnému používání bez velké námahy. Glycerin vyplňuje a uzavírá póry na kůži, čímž vytváří ochranu proti soli, nečistotám, mastnotě a vodě. Používejte jako 2. krok po přípravku Belvoir Step – 1 Tack Cleaner.

Balení: 500 ml

Carr & Day & Martin je nejstarší společností na světě, která se zabývá výrobou prostředků péče o sedlářské výrobky.
V roce 2020 Carr & Day & Martin koupila společnost Connolly‘s RED MILLS, přední světový výrobce krmiv pro koně. Tato společnost rovněž vlastní a vyrábí výživové doplňky pro koně FORAN Equine jako součást svého sortimentu výrobků pro koně. Akvizice společnosti Carr & Day & Martin je důkazem jejího odhodlání nabízet zákazníkům špičkový sortiment výrobků pro péči o koně, přičemž koně a péče o sedlářské výrobky jsou středobodem veškerých aktivit této firmy.

Společnost byla založena v roce 1765 a od doby vlády krále Jiřího IV. je držitelem královského pověření na dodávky kvalitních prostředků péče o sedlářské výrobky britskému panovníkovi.

Cílem je vyrábět prvotřídní produkty, které náročným zákazníkům zajišťují komplexní program péče o sedlářské výrobky. Na rozdíl od mnoha dnešních společností vyrábí Carr & Day & Martin své vlastní výrobky ve vlastní továrně. Kvalita je něco, na čem si zakládáme. Používáme pouze složky splňující nejpřísnější parametry v optimálním množství, aby naše výrobky přinášely skutečné výsledky. Díky tomu mají zákazníci při používání našich výrobků naprostou jistotu kvality.

Mezi naše ikonické značky, které milovníci koní znají, patří Daily Hoof Moisturiser, Cornucrescine, Vanner & Prest, Dreamcoat a mnoho dalších. To je důvod, proč Carr & Day & Martin se v průběhu posledních dvou a půl století udrželi v čele jezdeckého odvětví. Majitelé koní si mohou být jisti, že nabízíme superprémiové produkty, které překonávají konkurenci a dosahují vždy dokonalých výsledků.

Použití

Rovnoměrně nastříkejte na čistý kožený povrch a jemně vmasírujte hadříkem nebo houbičkou. Po zaschnutí vyleštěte měkkým, suchým hadrem.

Není vhodný na anilinovou či nevydělanou kůži, semiš či nubuk. Před použitím vyzkoušejte na nenápadném místě koženého výrobku.