Horse Care 14

660 660 574 Kč bez DPH Ušetříte: 0 % = -660
25 kg balení
+ -
akce
více stravitelných vláknin
více stravitelných vláknin
vlákniny a tuk - nízký obsah škrobů
větší zrnitost krmiva
minerály/elektrolyty
přírodní regulátory kyselosti

Krmivo se speciálním složením pro koně se sklony k tvorbě žaludečních vředů nebo ke slabosti svalů. Vysoký obsah tuků a lehce stravitelná vláknina kombinovaná s nízkým obsahem škrobu pro optimální funkci žaludku a svalů.

Příroda sama ví nejlépe, jakou výživu koně potřebují. Na základě zkoumání dvou běžných problémů u výkonnostních a dostihových koní - žaludečních vředů a svalové slabosti - doporučují odborníci po celém světě program krmení a tělesného pohybu co možná nejbližší přirozenému životu koní. Celostní přístup má zásadní význam při hledání trvalého řešení žaludečních vředů a slabosti svalů. Je třeba pečlivě hledat rovnováhu podávaného krmiva, pohybu a míry stresu. S cílem dosažení maximální výkonnosti.

  • SNÍŽENÝ OBSAH ŠKROBU / VYŠŠÍ OBSAHU TUKŮ podporuje přirozenou rovnováhu pH
  • VYSOCE STRAVITELNÉ VLÁKNINY a větší zrnitost krmiva zlepšují stravitelnost
  • VĚTŠÍ ZRNITOST KRMIV přispívá k delšímu rozpouštění potravy v žaludeční kyselině
  • PŘIROZENÉ REGULÁTORY KYSELOSTI pomáhají vyrovnávat účinky žaludeční kyseliny
  • PŘIDANÉ MINERÁLY A ELEKTROLYTY vylepšují běžné složení krmiva.
  • PODPŮRNÉ LÁTKY včetně fruktooligosacharidů (FOS) a vitamínu C.

Doporučujeme krmit několikrát denně, nejlépe ve 3-4 dávkách. Vždy zároveň poskytujte koni kvalitní píci a umožňujte mu co nejčastější pohyb. Více informací vám poskytne některý z členů našeho týmu, případně je naleznete na stránkách www.redmills.com

Více než 80 vítězů Gr. 1 v minulém roce. Ti všichni jsou krmeni po celém světě krmivy značky Connolly’s RED MILLS. Krmiva s obsahem vysoce stravitelné vlákniny ověřené trenéry na celém světě. Průběžné uvolňování energie podporující vysokou výkonnost koní v tréninku a silné zátěži.

Jen s kvalitním krmivem umožníte vašemu koni dosáhnout jeho plný potenciál, který vede k vašemu úspěchu. V krmivech Connolly’s RED MILLS se používají výhradně velmi výživné suroviny včetně obilnin, vysoce hodnotných vláknin a přírodních tuků. Krmiva Connolly’s RED MILLS jsou celozrnná, což je pro zdraví a výkonnost koně velmi důležité. Spolu s energií vyžaduje dostihový kůň dobré a snadno stravitelné bílkoviny, přirozený obsah tuků a aminokyselin. Bílkoviny jsou pro dostihového koně naprosto nepostradatelné. Jsou nezbytné pro správnou funkci svalů, šlach, cév a kopyt. Bílkoviny přispívají k tvorbě a opravě tělové tkáně a přenosu kyslíku v těle.

Díky spolupráci s veterinární klinikou v Dublinu a experty na výživu jsou k výrobě používány nejmodernější technologické postupy v oblasti výživy a zpracování. Všechna krmiva Connolly’s RED MILLS prošla tepelnou úpravou a tím zaručují maximální využití látek při trávení v žaludku koně. Vyvážený poměr vysoce stravitelné vlákniny, vitamínů, minerálů, přírodních tuků a bílkovin je nezbytný pro zdraví a maximální výkon koně v dostihu nebo tréninku. Téměř každý významný dostih na světě již v historii vyhrál kůň krmený čistou výživou RED MILLS.

Inovativnost, čerstvost a testování výrobků olympijskými metodami přináší úspěch v podobě vítezství. Koně jako Harzand, Almanzor, Galileo, Golden Horn, Isfahan, Cademuir, Hello Sanctoc jsou toho důkazem.

Connolly’s RED MILLS je dynymická, moderně řízená společnost s více než stoletou historií. Základem jejich úspěchu vždy byla orientace na výzkum, vývoj a inovace nových produktů s využitím jednoho z technicky nejvyspělejších výrobních závodů na světě s vlastní laboratoří. Connolly’s RED MILLS byl jeden z prvních výrobců krmiva na světě, který ověřuje jakkost výrobků a výskyt přirozeně se vyskytujících zakázaných látek. Vzorky produktů se testují na přítomnost sedmi zakázaných látek: kofeinu, theobrominu, morfinu, hordeninu, atropinu, skopolaminu a lupininu.

Nutrient Fresh Management Systém (NFMS) Systém řízení k zajištění čerstvosti živin vám garantuje po dobu 12 měsíců čerstvost krmiva. Tento patentovaný systém sedmi vrstev přirozené ochrany krmiva je ojedinělí na světě a díky tomu se rovná garantované čerstvosti jako při výrobě a zaručuje výživové hodnoty pro koně.

Složení (v sestupném pořadí, dle hmotnosti)

Řepné řízky, oves, slupky ze sójových bobů, extrudované sójové boby (plnotučné), ječmen, třtinová melasa, travní moučka, krmná pšenice, extrahovaná slunečnicová semena, sójový olej, směs minerálů a vitamínů, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný (sůl), jedlá soda, uhličitan vápenatý (vápenná moučka), oxid hořečnatý.

Nutriční analýza

Obsažené látky % složení
Bílkoviny 14 %
Tuky 6,5 %
Vláknina 14 %
Popel 9,5 %
Měď 50 mg/kg
Vitamín A 15000 IU/kg
Obsažené látky % složení
Vitamín D 2000 IU/kg
Vitamín E 200 IU/kg
Vápník 1,1 %
Fosfor 0,6 %
Vlhkost (Max) 14 %
Stravitelná energie 11,8 MJ/kg

Krmné dávky pro

Aktivita Míra zátěže Krmivo Seno
klid až lehká zátěž 0,4 - 1,6 kg 4,5 kg
lehká až střední zátěž 1,6 - 2,7 kg 4,5 kg
střední až těžká zátěž 2,7 - 3,6 kg 4,5 kg
těžká zátěž 3,6 - 4,5 kg 4,5 kg
Aktivita Míra zátěže Krmivo Seno
klid až lehká zátěž 0,5 - 1,7 kg 6 kg
lehká až střední zátěž 1,7 - 3,2 kg 6 kg
střední až těžká zátěž 3,2 - 4,5 kg 6 kg
těžká zátěž 4,5 - 5,5 kg 6 kg
Aktivita Míra zátěže Krmivo Seno
klid až lehká zátěž 1,0 - 2,2 kg 7,5 kg
lehká až střední zátěž 2,2 - 3,7 kg 7,5 kg
střední až těžká zátěž 3,7 - 5,0 kg 7,5 kg
těžká zátěž 5,0 - 7,0 kg 7,5 kg
Aktivita Míra zátěže Krmivo Seno
klid až lehká zátěž 1,5 - 2,7 kg 9 kg
lehká až střední zátěž 2,7 - 4,7 kg 9 kg
střední až těžká zátěž 4,7 - 7,0 kg 9 kg
těžká zátěž 7,0 - 8,5 kg 9 kg