Pre – Fuel booster 60 ml

299 299 267 Kč bez DPH Ušetříte: 0 % = -299
+ -
Pre – Fuel  booster 60 ml
akce

Praktické balení vysoce koncentrovaných hydrolyzovaných bílkovin a elektrolytů. Booster s vitamíny skupiny B a vitamínem E, které podporují sportovní výkon a regeneraci. Podávat 1 - 2 hodiny před soutěží nebo velkým výkonem.

Vhodné pro: Všechny dostihové a sportovní koně

Pro-Am Boost v praktickém balení poskytuje koním koncentrované hydrolyzované bílkoviny. Hydrolyzované bílkoviny jsou předtrávené, takže obsažené aminokyseliny může tělo koně rychle vstřebat a využít. Intenzivní sportovní zátěž zvyšuje potřebu bílkovin v těle koně a přípravek Pro-Am Boost je určen k rychlému a snadnému naplnění této potřeby u sportovního koně. Rovněž tak napomáhá udržovat svalovou hmotu.

Glutamin se používá jako zdroj energie, podporuje imunitní systém, udržuje zdravá střeva a napomáhá vstřebávání živin v nich. Pro-Am Boost je bohatým zdrojem snadno dostupného glutaminu. Při doplňování glutaminu se prokázalo zrychlení regenerace po výkonu a oddálení nástupu svalové únavy.

Pro-Am Boost obsahuje vyvážený poměr koncentrovaných elektrolytů, které podporují rehydrataci po sportovním výkonu, a též vitamíny skupiny B potřebné k optimálnímu využití energie a bílkovin a vitamín E jako účinný antioxidant, který chrání celistvost buněčných stěn a snižuje dobu regenerace.

Pro-Am Boost: Praktická dávkovací stříkačka se snadno přepravuje a umožňuje přesné dávkování.

Výživové doplňky patří k nutričním faktorům na doplnění nebo zvýšení výživových potřeb koně nebo napomáhání odstranění zdravotního problému.

Při posuzování jednotlivých typů doplňků a zdrojů výroby musíme zohlednit dva parametry: kvalitu a podávané množství. Doplňky zásobí potřebné hodnoty krmné dávky a tím podporují jeho maximální výkon nebo regeneraci po zátěži nebo nemoci. Bez potřebných vitamínů, minerálů, aminokyselin nebo kolagenů není uspokojivě rozvíjen potenciál koně. Regenerace po sportovním výkonu bez potřebných elektrolytů je zbytečné zdlouhavá. Rozvoj svalové hmoty a správná funkce svalů bez kvalitních bílkovin je pro koně bolestivé a omezující jeho výkonnost. Správnou funkci kloubů, šlach a kopyt zaručují vždy jen kvalitní a ověřené výživové doplňky. Samozřejmostí je chutnost pro koně, snadné podávání a účinnost doplňků.

Přísné zkoušky kvality výživových doplňků zajišťují, že složení produktů FORAN EQUINE odpovídá stávajícím antidopingovým předpisům, a jsou základem pro udělení značky S.A.F.E. FORAN EQUINE využívá k systematickému testování produktů pokročilé analytické postupy, jako např. tandemovou hmotnostní spektrometrii ve spojení s kapalinovou chromatografií (LC-MS/MS). Náhodně vybrané vzorky produktů FORAN EQUINE se posílají do mezinárodní referenční laboratoře Laboratoire des Courses Hippiques (LCH), která potvrzuje nepřítomnost zakázaných dopingových látek v našich produktech. Produkty FORAN EQUINE se značkou S.A.F.E. je bezpečné používat u všech dostihových a sportovních koní.

Irská společnost Foran Equine se již přes 40 let zaměřuje na vývoj doplňků stravy zvyšujících výkonnost koní.

Od prvotního sortimentu zdravotních produktů pro koně se nabídka produktů Foran Equine značně rozšířila a dnes obsahuje více než 60 výživových doplňků a produktů na podporu zdraví koní. Toto rozšíření sortimentu je výsledkem naší intenzivní výzkumné činnosti v odvětví jezdectví a průzkumů potřeb zákazníků. Zároveň zohledňujeme měnící se požadavky na složení výživových doplňků.

Všechny naše produkty mají propracované složení připravené naším interním týmem zkušených chemiků, odborníků na výživu a veterinárních chirurgů. Své produkty důkladně testujeme a zlepšujeme jejich vlastnosti, abychom zajistili jejich účinnost a dodržení odvětvových standardů. Všechny produkty procházejí rozsáhlým ověřováním v terénu, aby se potvrdila jejich chutnost pro koně, snadné podávání a účinnost.

K zabezpečení jakosti produktů se všechny výrobky Foran Equine vyrábějí v souladu s dobrou výrobní praxí (GMP) v našich firemních licencovaných výrobních podnicích. Používáme výlučně složky nejvyšší kvality z ověřených zdrojů. Naše jedinečná metoda výroby v šaržích zajišťuje dlouhou životnost aktivních složek, aby se všechny naše produkty dostaly k zákazníkům co nejčerstvější.

Společnost Foran Equine stojí v popředí odvětvového vývoje díky své firemní laboratoři, která ověřuje přítomnost přirozeně se vyskytujících zakázaných látek. Rovněž tak dbáme na to, aby všechny naše produkty splňovaly nejvyšší standardy jakosti a odpovídaly technickým specifikacím.

Z výrobních závodů v Irsku se naše produkty vyvážejí do celého světa. S vývozem máme více než 30 let zkušeností, a proto dbáme na včasné doručení produktů ve vynikajícím stavu vhodném k jejich okamžitému použití.

Nutriční analýza

Obsažené látky % složení
Draslík 390 mg
Hořčík 225 mg
Hydrolyzované rostlinné bílkoviny 19 583 g
Chlorid cholinový 150 mg
Niacin 300 mg
Sodík 1 480 mg
Vápník 150 mg
Obsažené látky % složení
Vitamín B1 160 mg
Vitamín B12 750 µg
Vitamín B2 200 mg
Vitamín B5 100 mg
Vitamín B6 30 mg
Vitamín E 2 500 mg
Zinek 20 mg
Obsažené látky % složení
Draslík 6 500 mg
Hořčík 3 750 mg
Hydrolyzované rostlinné bílkoviny 326 g
Chlorid cholinový 2 500 mg
Niacin 5 000 mg
Sodík 24 656 mg
Vápník 2 500 mg
Obsažené látky % složení
Vitamín B1 2 665 mg
Vitamín B12 12 495 µg
Vitamín B2 3 332 mg
Vitamín B5 1 666 mg
Vitamín B6 500 mg
Vitamín E 41 650 mg
Zinek 333 mg