Šampon CARR & DAY & MARTIN GALLOP CONDITIONING  1 l

369 369 305 Kč bez DPH Ušetříte: 0 % = -369
+ -
Šampon CARR & DAY & MARTIN GALLOP CONDITIONING  1 l
akce

Šampon pro koně s kondicionérem. Odstraňuje nečistoty, mastnotu a prach.

Gallop Conditioning Shampoo má výrazné tradiční aroma. Odstraňuje špínu, pot a mastnotu ze srsti koně. Vhodný pro běžné použití na všechny koně. Díky nízkopěnícímu složení se rychle používá a snadno se oplachuje.

Carr & Day & Martin je nejstarší společností na světě, která se zabývá výrobou prostředků péče o sedlářské výrobky.
V roce 2020 Carr & Day & Martin koupila společnost Connolly‘s RED MILLS, přední světový výrobce krmiv pro koně. Tato společnost rovněž vlastní a vyrábí výživové doplňky pro koně FORAN Equine jako součást svého sortimentu výrobků pro koně. Akvizice společnosti Carr & Day & Martin je důkazem jejího odhodlání nabízet zákazníkům špičkový sortiment výrobků pro péči o koně, přičemž koně a péče o sedlářské výrobky jsou středobodem veškerých aktivit této firmy.

Společnost byla založena v roce 1765 a od doby vlády krále Jiřího IV. je držitelem královského pověření na dodávky kvalitních prostředků péče o sedlářské výrobky britskému panovníkovi.

Cílem je vyrábět prvotřídní produkty, které náročným zákazníkům zajišťují komplexní program péče o sedlářské výrobky. Na rozdíl od mnoha dnešních společností vyrábí Carr & Day & Martin své vlastní výrobky ve vlastní továrně. Kvalita je něco, na čem si zakládáme. Používáme pouze složky splňující nejpřísnější parametry v optimálním množství, aby naše výrobky přinášely skutečné výsledky. Díky tomu mají zákazníci při používání našich výrobků naprostou jistotu kvality.

Mezi naše ikonické značky, které milovníci koní znají, patří Daily Hoof Moisturiser, Cornucrescine, Vanner & Prest, Dreamcoat a mnoho dalších. To je důvod, proč Carr & Day & Martin se v průběhu posledních dvou a půl století udrželi v čele jezdeckého odvětví. Majitelé koní si mohou být jisti, že nabízíme superprémiové produkty, které překonávají konkurenci a dosahují vždy dokonalých výsledků.

Použití

Přidejte 5-6 uzávěrů do kbelíku s vodou nebo aplikujte neředěný na mokrou srst. Vmasírujte do srsti houbou, kartáčem nebo ručně, poté důkladně opláchněte a dosáhnete okamžitý výsledek. Doporučujeme použít houbu Carr & Day & Martin - CARE SPONGE.

1000 ml vydrží na 10 - 20 umytí.