Chovná klisna

První krok a nejlepší start do nového života koní s vyváženým krmivem Connolly’s RED MILLS. Krmiva, která přispívají k dobrému zdraví matek a dobrému odchovu jejich hříběte. Složky dodávající vašemu hříběti živiny, které potřebuje k rozvoji svého budoucího potenciálu atleta.

více

Strava s vysokou specifikací výživy a vyváženým poměrem bílkovin, vitamínů a minerálů. Krmení během vývojových fází života koně je především otázkou správného vyvážení potřebných živin, přičemž správný základ položený v této etapě života přispívá ke zdraví koně a k jeho úspěšné sportovní kariéře. Strava podávaná v malých krmných dávkách s vysokou specifikací živin a vyváženým poměrem bílkovin, vitamínů a minerálů.

Nerovnováha vitamínů, minerálů a bílkovin může vést k problémům ohrožujícím život nebo kariéru hříběte při jeho následném vývoji. Krmiva určená konkrétně rychle rostoucím hříbatům, mladým koním nebo chovným klisnám již obsahují tu správnou rovnováhu potřebných živin. Máte naprostou jistotu, že váš kůň dostává vyvážené poměry vitamínů, minerálů a bílkovin.

Bílkoviny jsou pro koně nepostradatelnou živinou. Hrají v jeho těle nenahraditelnou roli v mnoha směrech. Jsou jedním z hlavních stavebních kamenů v těle koně: tvoří svaly, kůži, šlachy, cévy a kopyta.

Bílkoviny se též využívají k tvorbě tělové tkáně a napomáhají přenosu kyslíku v těle. Zároveň se používají k tvorbě protilátek nutných k boji proti bakteriím a virům.

Potřeba bílkovin se však mění s věkem koně. Příjem bílkovin musí odpovídat potřebě jak růstu, tak věku koně. Mladí koně v růstu a chovné klisny potřebují bílkovin nejvíce.

Nevhodné krmení může způsobit problémy kloubů, OCD, pohybovou nekoordinovanost a mnoho dalších fatálních chorob a nemocí omezujících sportovní výkonnost.

Krmiva Connolly’s RED MILLS splňují všechny potřebné poměry vitamínů, minerálů a bílkovin pro vašeho chovného koně s ověřenou garancí předních hřebčínů a chovatelů po celém světě včetně hřebčína Coolmore, Irského národního hřebčína, Aga Khan hřebčínů nebo stáje britské královské rodiny.

skrýt