Speciání výživa

Krmení dle potřeb vašeho koně s postupným uvolňováním energie v naprosté rovnováze vitamínů a minerálů. Krmiva pro koně se sklony k tvorbě žaludečních vředů nebo se slabostí svalů. Jedinečná kombinace prebiotik, vysoce stravitelných vláknin a obilnin pro optimální funkci trávící soustavy a svalů.

více

Následkem zvýšených nároků na koně a rozvoj jeho potenciálu došlo ke změně jeho výživových schopností a tím k různým zdravotním komplikacím způsobeným nevhodným nebo nekvalitním zkrmováním píce a krmiv. Dochází k nadměrné tvorbě žaludečních vředů, ztuhlosti a bolesti svalů. Je prokázáno, že výskyt žaludečních vředů se často objevuje u výkonnostních koní. Sportovní výkon a zdravotní stav vašeho koně spolu úzce souvisí. Speciální krmiva Connolly’s RED MILLS jsou vyvinuta pro potřeby vašich koní. Výzkumná spolupráce s veterinární klinikou v Dublinu a vysokými školami garantují, že krmiva jsou vyrobena z vysoce stravitelné vlákniny.

Obsahují snížený obsah škrobu, obsahují podpůrné látky včetně fruktooligosacharidů a prebiotik. Veškerá speciální krmiva RED MILLS procházejí při výrobě systémem tepelné úpravy a jsou celozrnná pro maximální využití surovin při trávení v žaludku koně a i tím efektivnější čerpání živin. Vyvážený poměr vysoce stravitelné vlákniny, vitamínů, minerálů a přírodních tuků jsou nejlepším předpokladem pro dobré zdraví a maximální atletický potenciál vašeho koně a odstranění jeho možného problému.

skrýt