BELVOIR STEP 1 TACK CLEANER SPRAY

390 390 323 Kč bez DPH Ušetříte: 0 % = -390
+ -
BELVOIR STEP 1 TACK CLEANER SPRAY
akce

Účinně čistí kůži, snadno odstraňuje nečistoty, mastnotu a pot

Před úpravou už není třeba drhnout. Kondicionér Belvoir Step 1 jemně uvolňuje usazenou mastnotu, pot a nečistoty, abyste je mohli snadno setřít. Složení s neutrálním pH nezpůsobuje degradaci švů ani kůži příliš nevysušuje.

Čisticí látky v přípravku Belvoir Tack Cleaner napomáhají fyzickému odstranění jakékoli stávající plísně ze sedla, takže očištěný povrch je připraven na okamžité použití kondicionovacího mýdla nebo oleje.

Balení: 500 ml

Před použitím vyzkoušejte na nenápadném místě koženého výrobku.

Carr & Day & Martin je nejstarší společností na světě, která se zabývá výrobou prostředků péče o sedlářské výrobky.
V roce 2020 Carr & Day & Martin koupila společnost Connolly‘s RED MILLS, přední světový výrobce krmiv pro koně. Tato společnost rovněž vlastní a vyrábí výživové doplňky pro koně FORAN Equine jako součást svého sortimentu výrobků pro koně. Akvizice společnosti Carr & Day & Martin je důkazem jejího odhodlání nabízet zákazníkům špičkový sortiment výrobků pro péči o koně, přičemž koně a péče o sedlářské výrobky jsou středobodem veškerých aktivit této firmy.

Společnost byla založena v roce 1765 a od doby vlády krále Jiřího IV. je držitelem královského pověření na dodávky kvalitních prostředků péče o sedlářské výrobky britskému panovníkovi.

Cílem je vyrábět prvotřídní produkty, které náročným zákazníkům zajišťují komplexní program péče o sedlářské výrobky. Na rozdíl od mnoha dnešních společností vyrábí Carr & Day & Martin své vlastní výrobky ve vlastní továrně. Kvalita je něco, na čem si zakládáme. Používáme pouze složky splňující nejpřísnější parametry v optimálním množství, aby naše výrobky přinášely skutečné výsledky. Díky tomu mají zákazníci při používání našich výrobků naprostou jistotu kvality.

Mezi naše ikonické značky, které milovníci koní znají, patří Daily Hoof Moisturiser, Cornucrescine, Vanner & Prest, Dreamcoat a mnoho dalších. To je důvod, proč Carr & Day & Martin se v průběhu posledních dvou a půl století udrželi v čele jezdeckého odvětví. Majitelé koní si mohou být jisti, že nabízíme superprémiové produkty, které překonávají konkurenci a dosahují vždy dokonalých výsledků.

Použití

Nastříkejte přímo na kůži a dočista otřete. V případě zažrané mastnoty nechte působit po dobu 5 minut. Je-li na kůži plíseň, použijte jednorázový ubrousek či hadr, který již nebudete dále používat a nepřijde do styku s koženými výrobky. Lze rovněž používat na syntetickou kůži.

Před použitím vyzkoušejte na nenápadném místě koženého výrobku.